У межах Тижня громадянської освіти «Право в дії: від теорії до життя» у навчальному закладі відбулася зустріч студентів із представниками поліції та служби у справах дітей. Зустріч провели працівники
У межах Тижня громадянської освіти відбулася виховна година «Права людини в реальному житті», яку провів викладач Дмитро РОМАШКО. Під час заняття говорили про гідність як основу прав людини, обговорювали
Ми не просто грали — ми домінували! На базі ДНЗ “ОПЛ” пройшов фінал обласних ігор з міні-футболу, і команда нашого ліцею показала, хто тут справжній господар поля. Наші студенти
Медична сестра ліцею Надія РАРІК провела для здобувачів освіти змістовний та пізнавальний Всеукраїнський урок, присвячений питанням вакцинації. Під час заходу здобувачі освіти ознайомилися з тим, як виникають і поширюються