22 квітня — Міжнародний день Землі

Щорічно,  22 квітня, за підтримки Організації Обʼєднаних Націй (ООН) у всьому світі відзначають День Землі,який увійшов до офіційного переліку всесвітніх знаменних дат.

День Землі (англ. Earth Day) — назва, яку використовують щодо різних заходів, які проводять навесні з метою спонукати людей бути уважнішими до довкілля планети Земля.

Перша акція до Дня Землі відбулася 22 квітня 1970 року у США. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети.

 Це день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем

«День Землі» — громадянська ініціатива, відкрита для приєднання будь-яких людей, груп і організацій. На сьогоднішній день його відзначають у 192 країнах.  

Головною метою святкування Дня Землі є привернення уваги суспільства до проблем екології, глобального потепління, збереження рослинності на планеті та взагалі турботі про природу.

У День Землі за традицією в різних країнах звучить Дзвін Миру, який закликає людей з усього світу докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому –  Планети Земля.

Categories: