Із 25 по 29 жовтня, в ліцеї було проведено Тиждень до Дня автомобіліста і дорожника

Викладачем Денисом Шевчуком було проведено відкритий урок для учнів перших курсів, на тему “Історія створення і розвитку автомобіля”.

Між здобувачами освіти груп ТМШ 11-21 та 95, було проведено конкурс “Дорожні знаки та їх призначення”, на якому в ігровій формі, було підведено підсумки вивчення теми “Дорожні знаки”, який провів викладач Сергій Погрібняк. Найактивнішими були ліцеїсти Вакало-Андрєєв Ростислав (група 95) та Ярошенко Руслан (група ТМШ 11-21).

Одним із заходів Тижня, був урок-практикум “Водій. Дорога. Безпека”, на який було запрошено екіпаж Дорожньої поліції у складі капітана Зебницького Сергія та старшого лейтенанта Рудіка Євгенія, які провели відпрацювання проїзду перехресть за допомогою регулювальника. Всі ліцеїсти впорались із завданням. У кінці уроку, інспектори ДП провели інструктаж та підвели підсумки уроку, а найкраще себе проявили ліцеїсти Йорж Володимир (група 12 ТМШ) та Скрипник Сергій (група ТМШ 11-21).

На полігоні автодрому ліцею, майстрами виробничого навчання Евгеном Ліподатом, Іваном Масаликіним, Михайлом Бендеровим та Олександром Ковтуном було проведено практичне змагання на вмілість керувати автомобілем, під час виконання проїзду полоси з перешкодами, переможцем вийшов ліцеїст групи 92 Юрчук Костянтин.

Також, протягом тижня проводився конкурс стінгазет на вільнообрану тему, присвячену автомобілю. Найкращою роботою визнано газету групи МКА 9-21 (редколегія групи Васильєв Іван, Головко Сергій, Омельченко Даніл та Гарбушін Олександр).

Categories: