Ігри на ставках: від азарту до хвороби

У рамках Тижня безпечного Інтернету, викладачем інформатики Василем ЗАХАРЧУКОМ, було проведено дуже цікаву і пізнавальну гру-дебати на тему “Ігри на ставках: від азарту до хвороби”, яка до того ж проходила в новому форматі – онлайн, за допомогою платформи Google Meet. 

У дебатах приймали участь дві команди, здобувачі освіти перших курсів, а саме команди груп: МКА9-21 (“Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів категорії “С”; машиніст крана автомобільного”) та ТМШ9-21 (“Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва категорії “А1”, “A2”, “B1”, водій автотранспортних засобів категорії “С”). 

Опонентами виступали класні керівники груп Вікторія ЗАХАРЧУК (МКА9-21) і Денис ШЕВЧУК (ТМШ9-21). Представники від команд висловили своє бачення цієї важливої проблеми, яка на сьогодні є великою залежністю у дуже багатьох людей, на рівні із курінням, алкозалежністю та наркоманією, а саме – ігроманія. 

Команди у форматі естафети передавали слово одне одному, та вели цікаві дебати, під час яких, ставилися із повагою до точки зору своїх опонентів, а наприкінці заходу, дійшли до висновку, що проблема ігроманії, а особливо із великими грошовими ставками, є глобальною проблемою сучасності. До цієї теми, треба ставитись дуже серйозно, а саме головне, ні в якому разі не перейти межу, між азартом і залежністю гри на гроші.

Categories: