Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!

До 150-и річчя від дня народження видатної української поетеси, письменниці, фольклористки, перекладача, громадської діячки Лесі Українки в Олександрійському професійному аграрному ліцеї оформлено інформаційний стенд,  який знайомить з її особистим життям та багатогранною творчістю. В бібліотеці оформлено виставку одного автора «Леся Українка – геній тендітної незламності», де експонуються твори геніальної літературної діячки.

       26 лютого 2021 року проведено літературно-мистецький вернісаж «Я буду вічно жити! Я маю в серці те, що не вмирає». Ведучі ознайомили присутніх з   творчою діяльністю, особистим життям геніальної поетеси. З цією метою переглянули документальний пізнавальний фільм «Леся Українка», та відео «Леся Українка: невідоме про відоме». Цікаво та захоплююче були проведені літературні ігри, в яких були завдання: «Дешифрування криптограми» «Головні дати життя і творчості Л. Українки» «Родинне коло поетеси», бліцтурнір «Хвилинка», в яких учні взяли  активну участь, вірно та швидко відповідаючи на запитання. Зворушливо декламували поетичні твори видатної поетеси «Надія», «Contra spem spero», «До мого фортепіано», «Мріє, не зрадь!» та інші. Із захватом переглянули  офіційний тизер-трейлер анімаційного фільму «Мавка», який презентувала група «FILM.UA» 25 лютого, до 150-річчя з дня народження Лесі Українки. Сюжет фільму ґрунтується на драмі-феєрії видатної української письменниці, фокусується на магічних здібностях Мавки – головної героїні драми-феєрії Лесі Українки, як душі лісу. Цікаво, що в ньому також з’являються звірі, яким загрожує вимирання. Його планують презентувати  в кінотеатрах у 2022 році.

        На завершення літературно-мистецького вернісажу було підбито підсумки, оголошеного напередодні мистецького конкурсу на кращу ілюстрацію до творів геніальної поетеси. Переможницею визнано Грищенко Катерину – ученицю групи №99, яка навчається за спеціальністю «перукар, перукар-модельєр, манікюрник» за портрет Лесі Українки. Вона отримала заохочувальний дарунок – книгу.

Categories: