Цвіт маку – цвіт пам’яті!

9 травня це – особливий день, який завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.

День Перемоги велике, всенародне свято, яке прийнято називати святом, зі сльозами на очах. У цей урочистий день, схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях – тих, чиє життя забрала війна, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених дітей. Вічна їм, світла пам’ять. Минають роки, але людство завжди пам’ятатиме героїв, і вдячно славитиме їх великий подвиг.

Нехай салют Великої Перемоги, наповнить серця радістю і гордістю за героїв війни, що захистили рідну землю. А мужність і героїзм цього великого свята, ніколи і ніким не забуваються. Хай дух перемоги, надихає серця і веде вперед — до нових подвигів, успіхів і досягнень. І нехай весь світ завжди живе в мирі, а про війну нагадує лише це священне свято.

Колектив ліцею, від щирого серця бажає, щоб всі сім’ї завжди жили під мирним небом, щоб ніколи не довелося вам і вашим близьким, пізнати гіркоту війни. Щастя вам, посмішок, сміху і радості.

Вічна слава всім полеглим і вижили, в тій страшній війні!

З Днем Перемоги!!!

Categories: