Урочиста зустріч з нагоди 1 вересня «Крокуємо разом. Досліджуємо, відкриваємо, вдосконалюємо»

Сьогодні для ліцеїстів, які тільки приєдналися до нашої освітянської сім’ї,  було проведено урочисту зустріч. В рамах якої, ліцеїстам було надано змістовну інформацію про всі ризики, пов’язані з  COVID-19 щоб максимально запобігти його появі і поширенню.  

Також педагогічним колективом було підготовлено креативний формат святкування, під гаслом «Крокуємо разом. Досліджуємо, відкриваємо, вдосконалюємо», аби перший день навчання, був для першокурсників цікавий і повчальний. Першокурсників було запрошено прийняти участь в інтерактивній екскурсії по ліцею. Кожна нова група, разом зі своїм  майстром виробничого навчання, отримали маршрутний лист по кабінетах закладу, а в кожному кабінеті було запропоновано цікаві завдання, за допомогою яких, першокурсники змогли швидко включитися в життя ліцею та запам’ятали розташування навчальних кабінетів і майстерень.      

Кожен майстер виробничого навчання слідкував за дотриманням безпечної  дистанції в 1,5 метра. Приміщення й територія ліцею, у нас великі, тому обов’язково дотримувалися уникнення скупчення людей.

Categories: