УКРАЇНСЬКА – МОВА ПЕРЕМОГИ!

Міжнародний День рідної мови відносно молоде свято, і тільки почало писати свою історію. У сучасних умовах, коли Україна відстоює свободу, ми повинні бути патріотично свідомі та мати міцну громадянську позицію. Ми не маємо права, стояти осторонь важливих суспільних проблем. 

А на сьогодні в Україні мовна проблема є однією з найактуальніших. Тому на кожного українця покладено відповідальність дбати про рідну мову, підтримувати її, допомагати розвиватися. 

Саме з цією метою в ліцеї, з ініціативи заступника директора з навчально – виховної роботи Олександри БАБІЧ та викладача Вікторії ЗАХАРЧУК,  було проведено челендж «Залюби_українську».

Учасникам заходу було запропоновано одним словом охарактеризувати рідну мову. Здобувачів освіти, котрі взяли участь у челенджі, об’єднало спільне бажання підтримати свою країну у такий непростий час, продемонструвати свою єдність. Адже якщо будемо знати рідну мову – будемо господарями у своєму домі. Тому потрібно любити та берегти українське слово для нащадків.

Categories: