Тиждень безпечного Інтернету

Відповідно до плану роботи ліцею на 2021/2022 навчальний рік, графіку проведення предметних тижнів, з метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції на підлітків шляхом покращення обізнаності учнівської молоді з питань безпечного Інтернету, викладачем інформатики Василем ЗАХАРЧУКОМ сплановано та проведено Тиждень безпечного Інтернету.

Відповідно до плану

-В  понеділок 24.01 на вебсайті ліцею оновлено сторінку присвячену безпеці в Інтернеті;

– 24-25 січня в кожній навчальній групі опрацьовувались пам’ятки «Безпечний Інтернет: як захиститися від кібер-булінгу». Це дало можливість здобувачам освіти пригадати основні ознаки кіберг-булінгу в Інтернеті. Викладачі склали поради та рекомендації для ліцеїстів та їх батьків.

-З 25 по 27 січня для здобувачів освіти груп 94, 95, 96 та 97 проводилась інтернет-гра «Безпечний Інтернет». Гра цікава тим, що проходила з використанням освітньої платформи Kahoot. Всі питання базувались на знаннях і вміннях працювати в Інтернеті. Слід відзначити високий рівень активності ліцеїстів при  проведенні гри.

-26 січня із здобувачами освіти перших курсів МКА9-21 та ТМШ9-21 проведено  гру – дебати «Інтернет ставки: від азарту до хвороби», захід проведено у форматі – онлайн, за допомогою платформи Google Meet. В ході заходу капітани команд презентувалися раніше підготовлені доповіді на тему «Інтернет ставки: від азарту до хвороби». Здобувачі освіти знаходили відповіді на питання: чому стають ігроманами, як розпізнати ігромана, особливості пацієнтів з ігровою залежністю, симптоми та стадії ігроманії.

-27 січня, за сприяння класних керівників та майстрів виробничого навчання, було проведено онлайн тестування на платформі Google form «Вивчай та розрізняй: інформаційна грамотність». За наслідками тестування складені рекомендації для ліцеїстів І-ІІ курсів.

– Протягом тижня здобувачі освіти ліцею переглянули цикл відеороликів «Обізнаний. А чи захищений», обговорювали зміст роликів, визначали основну мету, робили висновки з побаченого.

-Протягом 24-28 січня у фоє ліцею працювала фотовітрина  «Юмор в  Інтернеті», де кожен бажаючий міг переглянути запропоновані фото та постери матеріалів з даної тематики.

Categories: