ПЕРЕМОГА У РЕГІОНАЛЬНОМУ ВІДБОРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «WorldSkills»

2 листопада, на базі  ДЗП(ПТ)О «Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі» було проведено Регіональний відбір Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine 2021-2022» у Кіровоградській області.

WorldSkills International – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної освіти та молодих кваліфікованих робітників. Вони проводяться кожні два роки у міжнародному форматі в різних куточках світу. Нині до складу асоціації входить понад 80 країн світу. В конкурсах професійної майстерності WorldSkills беруть участь 100 млн молодих кваліфікованих робітників.

WorldSkills International – це змагання професійної майстерності, яким немає аналогів за масштабами.

Мета конкурсу – популяризація робітничих професій, професійної орієнтації молоді, виявлення, розвитку, підтримки та стимулювання творчого самовдосконалення здібної молоді.

Перемогу у виконанні чоловічої сучасної стрижки та укладки,  здобув ліцеїст Олександрійського професійного аграрного ліцею, учень групи 96 РЕЗНІЧЕНКО Микола (модель – ліцеїст групи ТМШ9-21 Олег БЕНДЕРОВ).

Вітаємо майстра виробничого навчання Катерину БОГДАНОВУ,  з високим рівнем професійної підготовки та фахової майстерності, які надали змогу одержати майбутньому перукареві впевнену  перемогу! А переможцеві бажаємо –  професійного натхнення, подальших творчих успіхів і нових перемог! Нехай це буде перша сходинка на шляху до кращих міжнародних досягнень в індустрії перукарського мистецтва.

Categories: