Сьогодні, 9 січня в ліцеї відбулись щорічні зимові педагогічні читання з теми «Цифрова грамотність», «цифрова культура», «цифрове середовище», «цифрові навички» – інструментарій успішного випускника закладу професійної (професійно-технічної) освіти». Захід об’єднав освітян для обміну досвідом, практичних ідей, обговорення інноваційних підходів до формування професійних компетентностей із використанням у роботі сучасних цифрових технологій. Програма педагогічних читань була цікавою та насиченою:Вікторія ЗАХАРЧУК та Денис ШЕВЧУК презентували досвід своєї роботи з розробки дидактичних матеріалів для забезпечення уроків української мови й літератури та з професійно-теоретичної підготовки, створених на основі освітніх сервісів: Canva, LearningApps, Book Creator та інших.
Викладач загальноосвітніх дисциплін Анна МАКСИМЕНКО розкрила тему «Реалізація міжпредметних зв’язків як дієвий засіб комплексного підходу, при підготовці фахівців сільськогосподарської галузі», завдяки інтеграції предметів хімії, географії та агротехнології.
Викладач фізики та математики Олена ТИМЧЕНКО поділилась організацією навчального матеріалу для уроків з колекції тематичних добірок та їх візуалізацією на платформі Wakelet.
Василь ЗАХАРЧУК – викладач інформатики презентував свою роботу в напрямку реалізації принципів STEM-освіти.
На тему «Розвиток творчих здібностей здобувачів освіти в урочному та позаурочному часі, як засіб формування професійно компетентних майбутнього кваліфікованого працівника сфери послуг», виступили викладач перукарської майстерності Катерина БОГДАНОВА та майстрині виробничого навчання Світлана ВОЙТЕНКО, Ольга ДОЛОТОВА, Анна МОЛЕБНА. Велика роль у цьому напрямку відведена ними розвитку в учнів творчості, креативності, завдяки проведенню майстер-класів та цікавих конкурсів.
Денис ШЕВЧУК ознайомив учасників педагогічних читань із інструментами штучного інтелекту для створення інтерактивного контенту та провів цікавий майстер-клас по роботі зі штучним інтелектом Vidnoz All та ChatGPT зі створення власного відео. Методист ліцею Тетяна КОРОТИНСЬКА подякувала всім учасникам цього освітнього заходу та підвела підсумки, рекомендуючи педагогам і надалі “йти в ногу з часом», активно впроваджуючи у навчальний процес цифрові технології.