Педагогічні навчання

16 вересня, для педагогічних працівників ліцею, було проведено навчання, на якому викладач інформатики, надавав теоретичні і практичні аспекти дистанційного навчання.


Якісно створені дистанційне навчання для педагогів, спрощує засвоєння відповідних дисциплін та забезпечує індивідуальний характер навчання. Дистанційне навчання – це виклик не лише для здобувачів освіти, а й для викладачів. Організувати якісне онлайн-навчання, заряджати мотивацією і бути готовим до технологічних проблем – це справді непросто. Тому, потрібно бути готовими до будь яких, нестандартних ситуацій та забезпечити здобувачів освіти, професійно спрямованими і чітко визначеними діями на випадок переходу на дистанційне навчання.
Створення уроків по дистанційному навчанні, для педагогічних працівників, потребує від них копіткої, але цікавої роботи, пов’язаної з опрацюванням нових технологій, підготовкою відповідних матеріалів, налаштуванням під авторську методику викладання, постійною їх підтримкою та оновленням.
Сьогоднішнє навчання, було прекрасним стартом, і в подальшому буде введено систематичне навчання по вдосконаленню навиків і вмінь педагогів у роботі з ліцеїстами он-лайн.

Categories: