Мама… в її обіймах – вічність!

Історія свята така: день матері походить ще з Стародавньої Греції, де існував культ матері-богині Геї. А у Великобританії в XVII-XIX століттях відзначали «материнську неділю», вшановували улюблених мам і пекли особливий пиріг.

В 1910 році, штат Вірджинія перший визнав День Матері, як офіційне свято. Хоча по суті це – свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина для своїх дітей.

А вже у 1914 році, президент США Вудро Вільсон, оголосив другу неділю травня, національним святом на честь всіх американських матерів. Пізніше до святкування почали приєднуватися й інші країни. Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства, і до своїх останніх днів, несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. В цей день, колектив ліцею, від усієї душі вітає дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!

Categories: