Людської пам’яті мости

25 листопада, за допомогою платформи Classroom, класними керівниками груп МКА9-21(Вікторія ЗАХАРЧУК), К-22 (Василь ЗАХАРЧУК) та П-22 (Анна МАКСИМЕНКО) для здобувачів освіти ліцею, було проведено годину – реквієм – «Людської пам’яті мости». 

На початку заходу звучав звук метроному «Хвилина мовчання», далі було подано презентацію з фотоматеріалами тих страшних подій.

Від кожного класного керівника по черзі зачитувались історії тих, хто пережив Голод, і як ніхто міг донести весь той страх,біль і муки,які довелося пережити українському народу в період 1932-1933 років. 

🕯️Здобувачі освіти групи МКА9-21(Владислав КРАЮК, Богдан КУЛІКОВ та Назар ТИМЧУК) зачитували уривки віршів – А.Листопад «Вічний монолог», Г.Потопляк   «Боже,дай сили…», Ю. Забіяка “Свічки пам’яті”. 

Під час заходу було продемонстровано фрагменти документальних фільмів–«Голодомор 1932-33 років в Україні», «Голодний Дух – День пам’яті жертв Голодомору», «Свіча», які поглибили знання ліцеїстів, про роки голодомору в Україні та його наслідки.

 Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно–надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. 

Ніде і ніколи!

Categories: