Конституція України – новий відлік часу

Наш Основний Закон – це головний оберіг державності та демократії, гарант прав і свобод кожного громадянина. Свого часу його прийняття посприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені, та остаточно закріпило незалежність нової європейської держави.

Конституція України утверджує головні цінності нашого народу – життя людини, її здоров’я, честь та гідність, вона надає кожному громадянину свободу слова та віросповідання.

Тому обов’язок кожного з нас – щиро поважати наш головний закон, а також вміло і відповідально користуватися своїми правами, не порушуючи прав інших.

З метою гідного відзначення 25-тої річниці Конституції України у 2021 році в Олександрійському професійному аграрному ліцеї протягом червня проведено інформаційно-просвітницькі та виховні заходи для ліцеїстів з питань формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України. Здобувачі освіти ліцею прийняли активну участь у створенні фотоколажу «Шлях української Конституції». Усні журнали та години спілкування проведено у навчальних групах І,ІІ та ІІІ курсів під назвою «Овіяні славою сини України».

Здобувачам освіти було надано можливість пройти онлайн вікторину “Конституція України – оберіг нашої державності, прав і свобод”. Групи третього курсу переглянули відеофільм «З історії Конституції України».

Безумовно, такі заходи формують в учнівської молоді стійкі громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини та гордість за приналежність до неї.

Categories: