Конкурс плакатів

У рамках проведення акції “16 днів проти насильства” в ліцеї було проведено конкурс плакатів на тему “Ми проти насильства”. 

На конкурс були подані роботи здобувачів освіти усіх груп. Кожна робота була цікавою і яскравою, ліцеїсти намагалися через малюнок передати, як вони бачать цю хвилюючу тему і висловити своє табу насиллю, щоб жити у світі де добро, завжди перемагає зло, насилля і погані справи. 

Було створено журі (заступник директора з НВР Оксана ЯКИМЧУК, заступник директора з НВихР Олександра БАБІЧ, методист ліцею Тетяна КОРОТИНСЬКА, медична сестра Тетяна МІХЄЄВА, старший майстер Ірина СЕРВЕТНИК), які визнали найкращими роботами груп: 99 (професія “Перукар (перукар – модельєр), манікюрник”), ТМШ 9-21 (професія “Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устатковання; тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва категорії “А1”, “А2”, “В1”; водій автотранспортних засобів категорії “С”) та МКА 9-21 (професія “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів категорії “С”; машиніст крана автомобільного”).

Categories: