З 24 травня по 28 травня 2021 року в навчальному закладі проведено тиждень фахової майстерності з професії: «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник під назвою: «Різнобарв’я майстерності».

Тиждень розпочався з відкритого уроку виробничого навчання на тему: «Виконання жіночої стрижки класичне каре», який провела майстер виробничого навчання групи № 99 Долотова О.С.

У вівторок 25.05.2021р. пройшла благодійна акція: «Добро починається з тебе», де майстри виробничого навчання: Войтенко С.В., Богданова К.О., Долотова О.С. та учениці групи №99 виконували стрижки та зачіски для дітей з багатодітних сімей Приютівської ОТГ.

В середу 26.05.2021р. учні І курсу брали участь у позакласному заході «Змагання творчих та креативних». Де учні демонстрували знання з предметів фахової підготовки, стійкі якості професіонала, та потребу у творчості виконуючи різні завдання. За підсумками змагання були визначенні і нагородженні переможці, які отримали дипломи і солодкі подарунки.

У четвер 27.05.2021р. було проведено виставку учнівських малюнків на тему: «Гумор та сатира в житті перукарів» та цікаві факти з перукарської справи минулого та сьогодення.

В п’ятницю 28.05.2021р.  Виставка технічної творчості на тему:

«Найвище завдання будь-якої творчості – знайти незвичайне у звичайному і звичайне у фантастичному».

Categories: