Державна кваліфікаційна атестація з професії “Перукар (перукар – модельєр); манікюрник”

Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час навчання в ліцеї випускників групи 93.  

16 грудня здобувачі освіти групи 93 (професія “Перукар (перукар – модельєр); манікюрник”) відбулася Державна кваліфікаційна атестація з професії (майстер виробничого навчання Світлана ВОЙТЕНКО, класний керівник Олександра БАБІЧ). ДКА – це завершальний етап навчально-виробничого процесу, що здійснюється відповідно до Закону України „Про професійно-технічну освіту” та інших законодавчих актів України. Державна кваліфікаційна атестація включала в себе:

  • кваліфікаційну пробну роботу, що відповідає певним вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики випускника професійно-технічного навчального закладу відповідного атестаційного рівня;
  • письмову екзаменаційну роботу (творчу роботу, що її замінює) або дипломну роботу, проєкт для випускників професійно-технічних навчальних закладів третього атестаційного рівня;
  • захист письмової роботи, дипломного проекту в межах вимог кваліфікаційних характеристик. 

По закінченню, ліцеїсти отримали омріяні дипломи, стали кваліфікованими перукарями і манікюрниками, справжніми віртуозами та спеціалістами. 

Categories: