В ліцеї розпочався Тиждень, присвячений Дню  автомобіліста і дорожника

Викладач Денис ШЕВЧУК  провів виховну годину “Епоха автомобілів”  для здобувачів освіти перших курсів, в дистанційному режимі на платформі classroom.  

Під час презентації слухачів ознайомили з історією виникнення та розвитку автомобілів, на наведено цікаві факти з епохи автомобілебудування.

У вівторок відбувся конкурс вітальних флаєрів на тему “Без ям хай буде завжди шлях – хай не лежить на ньому цвях!”.

 Під кураторством майстра виробничого навчання Олександра КОВТУНА здобувачам освіти ліцею була поставлена задача, художньо оформити вітальні флаєри від кожної групи.    

 Всі роботи були представлені на платформі classroom в кабінеті “Виховна робота ОПАЛ”.

В середу відбувся конкурс з практичного водіння між навчальними групами ліцею під лозунгом – “Обізнаність в теорії+навики водіння=професійний водій”.

Під професійним наглядом майстрів виробничого навчання ліцею Євгеном ЛІПОДАТОМ, Олександром КОВТУНОМ, Михайлом БЕНДЕРОВИМ та викладача професійно-теоретичної підготовки Денисом ШЕВЧУКОМ, були визначені переможці конкурсу.    

Перше місце посів здобувач освіти групи 94 (професія “Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист машиніст с/г виробництва категорії “А1″,”A2″,”B1”, водій автотранспортних засобів категорії “С”) Анатолій ЯЦКІВ.

Друге місце виборов ліцеїст групи ТМШ 11-21 (професія “Тракторист машиніст с/г виробництва категорії “А1”, “A2”, “B1”, водій автотранспортних засобів категорії “С”) Сергій СКРИПКА.

А третє місце розділили між собою здобувачі освіти груп 94 Микола СОЛТАНИ та групи 97 Юрій РОГОВ.

В четвер на платформі Сlassroom була проведена інтерактивна гра «Автомобіль», приурочена до Дня автомобіліста та дорожника. 

Здобувачі освіти з професії “Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист машиніст с/г виробництва кат. “А1”, “A2”, “B1”, водій автотранспортних засобів

кат.”С”, під кураторством керівництва груп ТМШ 9-21, Денисом ШЕВЧУКОМ та №94 Олександром КОВТУНОМ, змагалися в чесному та об’єктивному батл – поєдинку інтелектів, а саме в знаннях з історії, будови автомобілів та правил дорожнього руху. 

Перемогла, з невеликим відривом, випускна група №94, яка своїми знаннями та досвідом перемогла групу 2 курсу.

Не дивлячись на те, що майже усі заходи проводились дистанційно, здобувачі освіти були задіяні та активно і плідно проводили час під час усього Тижня.

Categories: